Cennik Off-Line zakup licencji

CENNIK Off-Line - integrator z hurtowniami, m.in. Action SA lub Partner Telekom obsługiwany jest przez firmę Dibby. Zamówienia licencji odbywają się poprzez formularz on-line zintegrowany z systemem płatności internetowych - dzięki czemu uzyskanie kodu licencyjnego odbywa się błyskawicznie!


CENA programu to 150 zł netto na rok na nieograniczoną liczbę stanowisk! w wersji standard

Standardowo licencja obejmuje roczną subskrypcję programu Cennik Off-Line zintegrowanego ze sklepami opartymi na silniku osCommerce. W przypadku integracji z innymi sklepami (pełna lista obsługiwanych sklepów) pobierana jest dodatkowa, jednorazowa (bez konieczności odnawiania co roku) opłata w wysokości 290 zł netto. W przypadku zakupu innych naszych usług możliwe są rabaty.

Cennik Off-Line
STANDARD
Cennik Off-Line
VIP
Funkcjonalność Pełna Pełna
Licencja 12 miesięcy 12 miesięcy
Wsparcie Standard - 12 miesięcy VIP - 12 miesięcy
Czas reakcji na zgłoszenie 72 godziny robocze 24 godziny robocze
Jednorazowa opłata za dodatkowe skrypty integracyjne 290 zł 600 zł
Cena / rok 150 zł 600 zł

Podane ceny są cenami netto.

Wsparcie standard – w ramach wsparcia w opcji standard wykonywane są poprawki wszystkich wykrytych i rozpoznanych błędów, udzielane są odpowiedzi na pytania dotyczące aplikacji. Czas reakcji na zgłoszenie to 72 godziny robocze. Czas naprawy wykrytego błędu jest zależny od jego skomplikowania.

Wsparcie VIP – zawiera wszystko to, co wsparcie standard, przy czym czas reakcji na zgłoszenie to 24 godziny robocze. Czas naprawy wykrytego błędu jest zależny od jego skomplikowania jednak nie powinien być dłuższy niż 5 dni roboczych od czasu podjęcia reakcji.

 
Formularz zakupu licencji
Dane do faktury
All rights reserverd by dibby sp. z o.o. | COPYRIGHT 2007 - 2019
www.dibby.pl